Kırıklı Köyü
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kırıklı köyü Gümüşhane

AnasayfaAnasayfa  RADYO KIRIKLI FMRADYO KIRIKLI FM  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  ziyaretci defteri 1ziyaretci defteri 1  ziyaretçi defteri 2ziyaretçi defteri 2  iletisimiletisim  Resim yükleResim yükle  Giriş yapGiriş yap  
ANASAYFA
RADYO KIRIKLI FM
RESIM YÜKLE
FOTOĞRAFLAR
VİDEOLAR
KIRIKLI TARİHİ
ZİYARETÇİ DEFTERİ 1
ZİYARETÇİ DEFTERİ 2
KÖYFOTO GALERİ
KÖY HARİTASI
RESİMLERİNİZ
CANLI KAMERA
GURUR TABLOSU
NÜFUS BİLGİLERİ
KÖY YEMEKLERİ
KÖY MEYDANI
ÖRF VE ADETLER
İSTATİSTİKLER
MUHTARLIK
HABER EKLE
DUYURULAR
GÜMÜŞ GALERİ
COĞRAFİK YAPI
İKLİM BİLGİ
EKONOMİK YAPI
FLASH OYUNLAR
İLETİŞİM
En son konular
» Asus tablet fiyatları
KIRIKLI KÖYÜ  BEYİN  FIRTINASI  FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU Icon_minitime28th Şubat 2014, 11:19 tarafından KaBuS3449

» 2013 YILI KIRIKLI KÖYÜ TOPLAM NÜFUSU:158
KIRIKLI KÖYÜ  BEYİN  FIRTINASI  FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU Icon_minitime16th Şubat 2014, 10:00 tarafından kiriklikoyu

» KIRIKLI KÖYÜ 2013 YILI ADRESE DAYALI NÜFUS SAYIM SONUÇLARI
KIRIKLI KÖYÜ  BEYİN  FIRTINASI  FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU Icon_minitime16th Şubat 2014, 09:46 tarafından kiriklikoyu

» KIRIKLI KÖYÜ 2012 YILI ADRESE DAYALI NÜFUS SAYIM SONUÇLARI
KIRIKLI KÖYÜ  BEYİN  FIRTINASI  FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU Icon_minitime3rd Şubat 2013, 22:01 tarafından kiriklikoyu

» KIRIKLI KÖYÜ MERKEZ GÜMÜŞHANE 2011 YILI ADRESE DAYALI NÜFUS SAYIM SONUÇLARI
KIRIKLI KÖYÜ  BEYİN  FIRTINASI  FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU Icon_minitime3rd Şubat 2013, 21:59 tarafından kiriklikoyu

» Gümüşhane Kırıklı Köyün'de Muhtarlık Seçimi Yapıldı
KIRIKLI KÖYÜ  BEYİN  FIRTINASI  FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU Icon_minitime7th Haziran 2012, 17:16 tarafından kiriklikoyu

» Gümüşhane merkez Kırıklı köyünde 23 köy muhtarının katıldığı 3. grup köy muhtarları toplantısını gerçekleştirdi.
KIRIKLI KÖYÜ  BEYİN  FIRTINASI  FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU Icon_minitime3rd Mart 2012, 08:28 tarafından calender29

» vefaat
KIRIKLI KÖYÜ  BEYİN  FIRTINASI  FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU Icon_minitime25th Kasım 2011, 11:54 tarafından serkan

» Deniz Bank’ın yeni network sistemi hayata geçiyor. .Üyelikler şu an tamamen ücretsizdir. Kayıt esnasında Tavsiye Eden Üye Numarası kısmına 41268 yazınız. Üyelik esanasında üyelik tipi “Gerçek kişi” Kart Tipinizi Seçin ise ”Klasik” olarak kalsın.
KIRIKLI KÖYÜ  BEYİN  FIRTINASI  FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU Icon_minitime28th Ekim 2011, 13:42 tarafından Misafir

» Futbol maclarini bil kazan
KIRIKLI KÖYÜ  BEYİN  FIRTINASI  FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU Icon_minitime8th Ekim 2011, 12:25 tarafından metrix32

» clixor - min payout $0.01 (Ö.Kanitli)
KIRIKLI KÖYÜ  BEYİN  FIRTINASI  FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU Icon_minitime7th Ekim 2011, 22:52 tarafından metrix32

» 20Dollars2Surf
KIRIKLI KÖYÜ  BEYİN  FIRTINASI  FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU Icon_minitime2nd Ekim 2011, 21:33 tarafından metrix32

» earneasycash ile kazan
KIRIKLI KÖYÜ  BEYİN  FIRTINASI  FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU Icon_minitime2nd Ekim 2011, 21:27 tarafından metrix32

» clicksius - ptc
KIRIKLI KÖYÜ  BEYİN  FIRTINASI  FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU Icon_minitime2nd Ekim 2011, 21:18 tarafından metrix32

» Hits4Pay - Email okuyarak kazanmak
KIRIKLI KÖYÜ  BEYİN  FIRTINASI  FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU Icon_minitime2nd Ekim 2011, 21:12 tarafından metrix32

» Incentria ile günde $0.25 kazan
KIRIKLI KÖYÜ  BEYİN  FIRTINASI  FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU Icon_minitime30th Eylül 2011, 00:09 tarafından metrix32

» Nevbux.dan kazanmak kolay
KIRIKLI KÖYÜ  BEYİN  FIRTINASI  FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU Icon_minitime30th Eylül 2011, 00:01 tarafından metrix32

» Reklam'lara Tıklayın Para Kazanın. ONBUX internetten para kazanmanın en kolay yolu
KIRIKLI KÖYÜ  BEYİN  FIRTINASI  FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU Icon_minitime27th Eylül 2011, 23:21 tarafından metrix32

» BUX.TO İLE PARA KAZAN AZ ZAMAN ÇOK PARA
KIRIKLI KÖYÜ  BEYİN  FIRTINASI  FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU Icon_minitime22nd Eylül 2011, 16:08 tarafından metrix32

» Gümüşhane merkeze bağlı Kırıklı köyünde, 2004 yılından beri köylüler, yoldan geçen vatandaşlara ücretsiz iftar yemeği veriyor.
KIRIKLI KÖYÜ  BEYİN  FIRTINASI  FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU Icon_minitime29th Ağustos 2011, 00:33 tarafından Admin

Galeri
KIRIKLI KÖYÜ  BEYİN  FIRTINASI  FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU Empty
fotoğraflar
KOYUN İZİ
KIRIKLI KÖYÜ  BEYİN  FIRTINASI  FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU Icon_minitime7th Mayıs 2009, 09:58 tarafından polat41
ARKADASLAR YAKLASIK 10 15 YIL ONCE BIR GELENEGIMIZ VARDI YANILMIYORSAM (KOYUN IZI ) DERLERDI

BU KONU HAKKINDA BILGISI OLAN VARSA ACIKLASIN BU GELENEGIMIZ TAMAMEN KAYBOLDU

Yorum: 5
KOYUN İZİ YAZAN:Sinan BULUT
KIRIKLI KÖYÜ  BEYİN  FIRTINASI  FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU Icon_minitime8th Temmuz 2009, 15:36 tarafından Admin
KOYUN İZİ OCAK AYININ 15 İNDE GECE YAPILAN BİR GELENEĞİMİZDİR. KÖYÜN GENÇLERİ KAFALARINA KOYUN POSTUNDAN YAPTIKLARI KAVUKLARI TAKAR VE PALA BIYIK YAPARLAR SAKALLI OLANLARI DA VARDIR BUNLARA TURACILAR DERLER TURACILARIN BELLERİNE ZİLLERİ KEMERLERE DİZEREK SES ÇIKMASINI SAĞLARLAR VE SES İLE OYUNUN NEREDE OLDUĞU ANLAŞILIR VE OYUNUN ZEVKİ ARTTIRIR ERKEKTEN İKİ TANE GELİN YAPIRLAR SİVİL GİYİNEN TURACILAR VARDIR YANİ P OLİS VE GİZLİ POLİS GİBİ TURACILARIN GÖREVİ …

Yorum: 0
KIRIKLI DA RAMAZAN AYI
KIRIKLI KÖYÜ  BEYİN  FIRTINASI  FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU Icon_minitime12th Mayıs 2009, 21:30 tarafından murat ipek
Ramazan ayı denince ilk akla gelen doğal olarak "oruç" kavramıdır.oruç ise müsülaman olan her mümine farz kılınmış bir ibadettir.oruç hakkında Kuran da (Bakara Suresi 183. Ayet Ey iman edenler, oruç, sizden öncekilere farz kılındığı gibi size de korunasınız diye farz kılındı.ve yine Bakara Suresi 185. Ayet O Ramazan ayı ki, insanları irşad için, hak ile batılı ayırt eden, hidayet ve deliller halinde bulunan Kur'an onda indirildi. Onun için sizden her kim bu …

Yorum: 1
Askerlik :
KIRIKLI KÖYÜ  BEYİN  FIRTINASI  FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU Icon_minitime26th Ocak 2009, 23:56 tarafından Admin
Askerlik :
Erkek çocukların hayatında önemli bir dönemi olan askerlik hizmeti, anne ve babalar açısından da çocuklarının vatan savunması gibi bir kutsal vazifeye katılması bakımından büyük önem taşır. Halk arasında asker ocağı peygamber ocağı olarak kabul edilir ve askerlik hizmeti gençlerimiz için büyük kutsiyet taşır. Bunun için de gençlerimiz askere giderken bu sorumluluğun farkında olup bilinçli bir şekilde ve coşku içerisinde bu vazifeyi …

Yorum: 2
Dini Bayramlar :
KIRIKLI KÖYÜ  BEYİN  FIRTINASI  FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU Icon_minitime26th Ocak 2009, 23:58 tarafından Admin
Dini Bayramlar :
Unutulmaya yüz tutmuş bütün gelenek ve göreneklerimiz gibi, hatırın, gönülün, sevginin saygının, birlik ve beraberliğin, kaynaşmanın senbolü olan bayramlarımız da yavaş yavaş özelliklerini kaybetmeye başlamıştır.
Eskiden daha bayramlar gelmeden heyecanı bütün evleri sarar, herkes yoğun bir hazırlığa aşlardı.Bayramlık elbiseler hazırlanır, evler temizlenir, çeşit çeşit yemekler yapılır, arefe gününün akşamı genç kızların …

Yorum: 1
ÇOCUKLUK
KIRIKLI KÖYÜ  BEYİN  FIRTINASI  FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU Icon_minitime27th Ocak 2009, 00:35 tarafından Admin
[b][size=12][b]ÇOCUKLUK
Ailelerin en önemli bireylerinden biri çocuktur. Onun dünyaya gelmesi sadece aileyi değil akrabaları ve komşuları da sevindirir. Çocuk soyun devamını sağlar. Doğan her çocuk annenin ve babanın toplumdaki saygınlığını arttıracaktır. Çocuğu olmayan ailelerde huzursuzluk baş gösterebilir. Anne ve baba ruhsal eziklik duyabilir. Toplumda önemi büyük olan çocuğun doğumu ve sonraki evreleri tören ve geleneklerle bezenmiştir. Geçiş dönemlerin ilki olan …

kırıklı köyünde HIDRELLEZ
KIRIKLI KÖYÜ  BEYİN  FIRTINASI  FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU Icon_minitime27th Ocak 2009, 00:13 tarafından Admin
HIDRELLEZ
Tüm Türkiye’nin her bölgesinde kutlanan Hıdrellez Kırıklı Köyü’nde de kutlanırdı. Doğanın canlanması ve tekrar yaşamaya başlaması demek olan bahar yada yaz mevsimimin gelişi dünyanın neresinde olursa olsun insan yaşamında önemli bir olaydır. Hıdırellez geleneği ile ilgili olarak yaygın olan inanç, Hızır ile İlyas'ın bir araya geldiği günün anısına tören yapılmasıdır. Hıdırellez günü genellikle 6 Mayıs'ta kutlanmaktadır. Bazı …

En iyi yollayıcılar
Admin (629)
KIRIKLI KÖYÜ  BEYİN  FIRTINASI  FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU Vote_lcapKIRIKLI KÖYÜ  BEYİN  FIRTINASI  FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU Voting_barKIRIKLI KÖYÜ  BEYİN  FIRTINASI  FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU Vote_rcap 
GONULDEFTERIM77 (100)
KIRIKLI KÖYÜ  BEYİN  FIRTINASI  FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU Vote_lcapKIRIKLI KÖYÜ  BEYİN  FIRTINASI  FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU Voting_barKIRIKLI KÖYÜ  BEYİN  FIRTINASI  FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU Vote_rcap 
mehmet ali (88)
kiriklikoyu (48)
burcu (48)
yıldırım (47)
murat ipek (37)
polat41 (36)
gumus_29 (35)
calender29 (29)

KIRIKLI KÖYÜ BEYİN FIRTINASI FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU

+7
kemal
musti
serzeniş
YİĞİTER
mehmet ali
cansevatakli
sancak34
11 posters
YazarMesaj
sancak34

sancak34

MesajKonu: KIRIKLI KÖYÜ BEYİN FIRTINASI FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU   KIRIKLI KÖYÜ  BEYİN  FIRTINASI  FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU Icon_minitime24th Mayıs 2010, 18:58

Lime lime dağılmış bir köy halkı görüyorum. Bu ifadeyi eleştirmek kastıyla değil de kendimin de içinde bulunduğu hali ifade etmek amacıyla kullanıyorum. Şimdi, herkeste bir özlemin lduğu gerçek. Köksüz ağaç nasıl ki yaşayamazsa bizlerinde kökü bu topraklar. epimizin hatırası bu topraklarda kol geziyor. insan demek hatıra ve hayal demek. Hayallerimiz geleceğimiz. bu sitenin br çok şeye kadir olduğunu biliyorum. Fikir yürütelim.... Neler yapabiliriz diye. üretilen fikirleri tartışalım, planlayalım, uygulamaya koyalım.

FİKİR 1:
Yazın Temmuz ayı içerisinde, köy şenliği yapılabilir. festival tarzında, köye özgü birşey....
sancak34

sancak34

MesajKonu: Geri: KIRIKLI KÖYÜ BEYİN FIRTINASI FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU   KIRIKLI KÖYÜ  BEYİN  FIRTINASI  FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU Icon_minitime25th Mayıs 2010, 12:41

FİKİR -2:

Çocuklar arasında kitap okumayı teşvik ve yaygınlaştırmak amacıyla bir köy kütüphanesi kurmaya ne dersiniz?
Yer sıkıntısı yok. Çünkü imam evinin altında boş dükkanlar var. Herkes 3-5 kitap derken bir kütüphane yeşertilebilir
cansevatakli

cansevatakli

MesajKonu: Geri: KIRIKLI KÖYÜ BEYİN FIRTINASI FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU   KIRIKLI KÖYÜ  BEYİN  FIRTINASI  FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU Icon_minitime11th Haziran 2010, 19:26

Söylediğiniz gibi site bir çok şeye kadir oldu fikirlerinize saygı duyuyorum çokta yerinde tespitler
fakat sözden öteye geçemeyecek fikirler

örneğin sizin fikirden başka somut olarak yaptığınız bir eylem icraat varmı
veya siteye katkınız varmı

fikir alış verişi paylaşım olarak siteye katkı sağlamış görünüyor gibi
önemli olanda bu site için birşeyler yapmak sitenin kalıcı birleştirici olmasına yardımcı olmaktır

gerisi tefarruat
sancak34

sancak34

MesajKonu: Geri: KIRIKLI KÖYÜ BEYİN FIRTINASI FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU   KIRIKLI KÖYÜ  BEYİN  FIRTINASI  FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU Icon_minitime12th Haziran 2010, 16:53

Cansevatakli nikli Kardeşime,

İyi niyetli ve gerçekleşebilme ihtimali yüksek fikirleri olgunlaştırmak kastıyla böyle bir konu açtım. Laf olsun diye yapılan işleri yada söylenen sözleri sevmeyen bir yapı ve karakter sahibi birisi olarak böyle düşündüm. Biliyorum ki, hakiki fikir fikirlerin çarpışmasından doğar. Barika-i hakikat fikirlerin çatışmasıyla tezahür eder. Bu niyetle yola çıkmışken... Kalkıp keskin ve yersiz bir eleştiri yapmanın uygun olmadığını düşünüyorum. Uslup menfi eleştiri değil de, müspet eleştiri yönünde olmalı. Böyle bir üslubun bu sitede dolaşanlar arasında olması gerekir. Lap diye, damdan düşer gibi yada aniden bir bombanın patlaması gibi; niyet okumadan, kişiyi tanımadan .... "ne kadar katkı yaptın da... böyle bir talepte bulunuyorsun..." şeklinde saçma ve anlaşılmaz bir eleştiri anlayışı ile ortaya çıkmanı yadırgadım ve ziyadesiyle üzüldüm. Burada kim kayda değer ne yapmış. ( Bir kaç tane istisna hariç: Yardım toplama kampanyası gibi.) Burada kişiler egolarını, ben duygularını tatmin edememeli. Ciddi işler, ciddi kişiler sonra işler tıkır tıkır işler. Zirve yüksek, Zirve çukurdan selamlanmaz. Katedecek mesafe çok, zira adam yok. Yapacak iş çok, kalite yok.
Adam akıllı kişiler ve daha ciddi ve yeni dizayn bir site ile olacak bir iş.
Özeleştiri yapmamaız ve iyi niyuetli düşünmeniz ümidiyle!....
cansevatakli

cansevatakli

MesajKonu: Geri: KIRIKLI KÖYÜ BEYİN FIRTINASI FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU   KIRIKLI KÖYÜ  BEYİN  FIRTINASI  FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU Icon_minitime14th Haziran 2010, 14:40

şimdiye kadar iyi niyetimden hiç şüphe etmedim ön yargılarımlada asla hareket etmedim
bugüne kadar sitede yaptığım 21 paylaşımı okuma zahmetinde bulunursanız hakkımda az çok karar verebilirsiniz

sizin yazınıza yaptığım yorumdan bir önceki yorumumu .. https://kiriklikoyu.yetkin-forum.com/duyurular-f13/cok-oneml-duyuru-t819.htm
adresten bakabilirseniz küçümsediğiniz sitenin kayda değer katkı olarak gösterdiğiniz yardım kampanyasına yapmıştım.
ne yazık ki sizin önemli gördüğünüz bu olaya dahi destekleyici yorum yapmamanız ufak bir teşekkürü bile çok görmeniz okuyup geçmeniz sizin
ne kadar duyarlı olduğunuzu gösteriyor

Umarım bir site için teşekkürün yorumun ne kadar değerli olduğunun bilinçindesinizdir.

gerçekten iyi niyetli olarak yaptığım eleştirileri saçma bulurken

yaptığınız eleştirilerde siteyi küçümsediğiniz yetmezmiş gibi emeği geçenleride ......"zira adam yok."
"Yapacak iş çok, kalite yok"....."Adam akıllı kişiler ve daha ciddi ve yeni dizayn bir site ile olacak bir iş".....
söyleyerek ciddi olmamakla suçlamak yok saymak ne kadar doğru

bu eleştirinin hepten yersiz ve saygısız bir eleştiri olduğunu söylemek isterim

böyle bir hakkı,cesareti kendinizde nasıl buluyorsunuz anlamış değilim.
sancak34

sancak34

MesajKonu: Geri: KIRIKLI KÖYÜ BEYİN FIRTINASI FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU   KIRIKLI KÖYÜ  BEYİN  FIRTINASI  FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU Icon_minitime16th Haziran 2010, 11:24

Gereksiz bir eleştiri yaptığınızı düşünerek geri dönüşüm yapmama istinaden yaptığınız yorumda eleştirilmekten hoşlanmadığınızı ifade buyurdunuz. 21 adet yorum yaptığınızı, yardım kampanyasına teşekkürle katkıda bulunduğunuzu söylediniz. Bizleride sessizliğe bürünmekle itham ettiniz. Eyvallah!... Hepside doğrudur. Bazı şeylere yorum yapmamak, özellikle yardım kampanyasına teşekkür etmemek eksikliğimiz yada iş meşguliyetimizden olsa gerek. Ancsk BEYİN FIRTINASI bahsiyle yardım kampanyası gibi daha somut yeni projelere fikri zemin açmak istedim. Somut projeleri tartışmak ve sinerji oluşturmak niyeti taşıdım. Yersiz bir eleştiri yaparak menfilik doğurmak yerine, olumlu bir hava estirebilirdiniz. Site görünüm, hız, kullanışlılık, alan adı.... gibi özellikler yönünden yeterli düzeyde değil. İşte bu yönüyle ciddiyetten uzak. 3-5 kişinin aile yada şahsi resimlerini gönderdiği bir arena yönü de kaliteli işlerin yapıldığına delalaet etmez. KALİTE ANLAYIŞI SORGULANMAYACAK MI?

HER YAPILAN ELEŞTİRİDEN NEM KAPARAK VEYA ELEŞTİRİLİLDİĞİNDE GOCUNARAK GELİŞME VE OLGUNLAŞMANIN ÖNÜNÜ TIKADIĞIZIN FARKINDA MISINIZ?
mehmet ali

mehmet ali

MesajKonu: Geri: KIRIKLI KÖYÜ BEYİN FIRTINASI FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU   KIRIKLI KÖYÜ  BEYİN  FIRTINASI  FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU Icon_minitime16th Haziran 2010, 17:51

Tartışmaya müdahil olmadan fikirlerimi beyan etmek istiyorum. Sancak34'ün bu konuyu iyi niyet iLe açmış olduğunu düşünüyorum. Konunun amacına uygun olarak tartışılması daha doğru. Sitenin içerik ve görsellik açısından iyi olup olmaması o kadar önemli değildir. Önemli olan insanlara sağladığı yarardır. Bu siteyi yapan kişi bir menfaat beklemeden yaptığı için taktir etmek ve destek vermek gerekir. Diğer husus ise bir kimseyi sitede bir şeyler paylaşmıyor diye eleştirmeyi de uygun görmüyorum. Herkesin kendine göre haklı sebepleri vardır saygı duyarım. Bizi ileriye taşıyacak olan üretici fikirler hakkında yorum yapmaktır, bu fikirler üzerine kafa yormaktır.

Sancak34'ün kütüphane fikri çok güzel bir fikir. Köye kütüphane yapılması o kadar da zahmetli bir iş değildir diye düşünüyorum. Tabi burada köy halkınında teşvikleriyle çocuklara kitap okuma sevgisi verilebilir.
YİĞİTER

YİĞİTER

MesajKonu: Geri: KIRIKLI KÖYÜ BEYİN FIRTINASI FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU   KIRIKLI KÖYÜ  BEYİN  FIRTINASI  FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU Icon_minitime17th Haziran 2010, 13:44

sancak34 arkadaşımıza sunduğu fikirler için teşekkürediyorum hiçte uçuk kaçık değiller düşünülmüş yapılabilecek
fikirler gibi görünüyorlar
Kütüphane yerinin tahsisine veya festival tarzı olayları
kim yapacağına gelince hiç bir fikir yüretemiyorum
kendine güvenen aklı başında sevilen sayılan kültürlü bir kişi organize edebilir
fikirlerden daha çok eleştiri konusu olan siteye gelince bencede gerçekten bu sitenin yenilenmesi gerekir
tasarım renk uyumu , hızı çok kötü
daha güzel tasarlanmış kullanışlı bir site köylülerin daha çok ilgisini çeker ve daha çok kişinin kullandığı güncel bir site olur
bu işten anlayan köylülerim varsa artık zamanı geldiğine ,sitenin beklentileri karşılamadığına inanıyorum
yapılacak yeni siteye maddi ve manevi her türlü desteği vermeye hazırım
serzeniş

serzeniş

MesajKonu: Geri: KIRIKLI KÖYÜ BEYİN FIRTINASI FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU   KIRIKLI KÖYÜ  BEYİN  FIRTINASI  FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU Icon_minitime17th Haziran 2010, 19:16

Bana Kırıklı köyünde şuan bulunan (ikamet eden) arkadaşlardan biri irtibata geçerse ben kırıklı köyüne kitap,dergi konusunda yardımcı olacağım.Bilgilerinize.
serzeniş

serzeniş

MesajKonu: Geri: KIRIKLI KÖYÜ BEYİN FIRTINASI FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU   KIRIKLI KÖYÜ  BEYİN  FIRTINASI  FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU Icon_minitime17th Haziran 2010, 19:33

Festival gerçekleştirmesine gelince öncelikle maddiyat konusunu çözmek gerekir.Faaliyet ne kadara mal olur,festival yapanlara sorularak bir fikir elde edilebilir.Festivalin zamanınında köy halkının ve dışarıdan tatile geleceklerin planlamasınında yapılarak çoğunluk sağlanması ve nihayetinde halktan kişi başına ne kadar düşüyorsa imece usulü para toplanarak yapılabilir neden olmasın.Yeterki faydalı güzel proje ve fikirler üretin,üretelim.Hayatta hiçbirşey çözümsüz ve yapılamayacak anlamına gelmez.Yeterki biryerden başlansın.
sancak34

sancak34

MesajKonu: Geri: KIRIKLI KÖYÜ BEYİN FIRTINASI FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU   KIRIKLI KÖYÜ  BEYİN  FIRTINASI  FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU Icon_minitime18th Haziran 2010, 09:49

Serzeniş Kardeşime,
Olumlu, yapıcı - şevklendirici gayret ve tavrından dolayı şükranlarımı sunarım. Köy dışında yaşayan birisi olarak, böyle bir fikir ortaya atmıştım. Özellikle çocuklara hitap edecek böyle bir kütüphanenin acilen kurulması gerektiğini düşünüyorum. Araba yolda ilerlerken yükünü alır. Kitapları şu an için köy kahvahanesinde toplayabiliriz. Orada KAHVECİ kADİR aŞkın ADINA GÖNDEREBİLİRİZ. Biriktikten sonra elbette bir yer buluruz. Düşündüklerimizi uygulamak hemde hemen zorundayız. Köyde çocuklara model alabilecekleri örnekler lazım.

Gerçekçi fikirleri tartışmak ve fikir yelpazesini genişletmek için tartışma platformunu genişletmemiz gerekir. Şu an için kütüphane oluşumunu hayata geçirebiliriz. Hemen bir kitap kampanyası yapabiliriz.
musti

musti

MesajKonu: Geri: KIRIKLI KÖYÜ BEYİN FIRTINASI FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU   KIRIKLI KÖYÜ  BEYİN  FIRTINASI  FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU Icon_minitime18th Haziran 2010, 13:41

beyin fırtınası başlığı altında gerçekleşebilecek fikirler için
zemin hazırlamak fikirleri gün ışığına çıkarmak istemeniz çok güzel bir faaliyet
bende yardımcı olmak adına ne yapılabilecegini bir çok kez düşündüm
hiç birşey aklıma gelmedi
sadece sizin fikrinize istinaden sitede kütüphane için kitap toplama kampanyası düzenlenmesini
önermek geldi
hatta böyle bir fikir yazmayı düşünüyordumki
Tartışmalarınıza denk geldim üzülerek söylemek istiyorum ki
sayın sancak 34 ve yiğiter'in yorumlarını okudukça amaçınızın ne olduğunu anlamakta
güçlük çekiyorum
amacınız fikirler sunarak tartışmak ve sinerji oluşturmak değilmi çokgüzel katılıyorum
anlamadığım konu ise tüm bunları küçümsediğiniz (görünüm,hız, alan adı) ciddiyetten uzak
olarak değerlendirdiğiniz bir sitede yapmak istemeniz
üyeleri kalitesizlikle suçlayıp yapılan işleri görmemezlikten gelmekten kastınız
kalite anlayışını sorgulamak mı ? yoksa eleştirilerden gelişme sağlamak mı?
gördüğüm kadarıyla siz eleştiri adı altında daha çok kötüleme yolunu seçmişsiniz
eleştiri yapın yapın ama yapıcı olsun ,öneriniz olsun, ne gibi katkılar sunacığınızı söyleyin
tutarsız eleştiri yapmanın kimseye yararı olmaz

sancak 34 siz daha iyi bir site yaparsınızda bizde görürüz.inşallah
o zaman size hak veririz
tebrik ederiz
ihtiyaç duyarsanız elimizden gelen her türlü yardımı yapmayada çalışırız

kolay gelsin
kemal

kemal

MesajKonu: Geri: KIRIKLI KÖYÜ BEYİN FIRTINASI FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU   KIRIKLI KÖYÜ  BEYİN  FIRTINASI  FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU Icon_minitime18th Haziran 2010, 14:00

tartışma zamanı değil lütfen siteyi sorgulamak yerine
başlayabilecek yeni organizasyonlara destek verelim
kitap toplama faaliyetine bende katılmak istiyorum
hatta ilk kitaplarıda ben göndereceğim

sancak34 kardeşimize teşekkürediyorum ve bu organizasyonu
gerçekleştirip sonuça varması içinn gerekli ne ise
yapmasını rica ediyorum

bununla ilgili KİTAP TOPLAMA KAMPANYASI ADI ALTINDA köy meydanına yeni bir konu açmasının yerinde olacagına inanıyorum
kampanyayA nasıl katılacagını kime gönderim yapılacagı hk
açıklamalar eklenebilir

kitap gönderenlerinde hangi kitapları isimlerini ve ne zaman gönderdiklerini paylaşabilecegi bir bölüm olmuş olur
karışıklık olmaz
kütüphane yeride bence şimdilik önemli değil kitaplar toplansın
diğerleri halledilir
serzeniş

serzeniş

MesajKonu: Geri: KIRIKLI KÖYÜ BEYİN FIRTINASI FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU   KIRIKLI KÖYÜ  BEYİN  FIRTINASI  FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU Icon_minitime18th Haziran 2010, 17:48

Arkadaşlar Muhtarımıza iletilmek üzere aşağıya bir metin yazacağım.Muhtarımız bu metni bir kağıda yazarak,vereceğim fax numarasına gönderecek.Yapacağı işlem bu kadar.Ben gerekeni yapacağım.Muhtarımıza gerekli bilgi telefonla verilecektir.Kargo'da ücretsiz olarak gelecektir.Yüklü miktarda kitap geleceğinden,kşisel olarakta sizler köyümüze kitap göndermeye devam ediniz.İleride daha farklı projeler hepberaber hayata gecireceğiz.Yeterki herkes katılım yapsın elinde veya komşusunda kullanılmayan kitaplar köyümüze kanalize edilsin.

Gönderilecek fax numarası:0216-414-38-93

Özel kalem müdürü:Duygu OKAY'ın dikkatlerine

KADIKÖY BELEDİYE BAŞKANLIĞI'NA

Gümüşhane-Kırıklı köyünde kuracağımız kütüphane için Anadolu'ya yardım kampanya

sından faydalanmak istiyoruz.Kuracağımız kütüphanemiz için hertürlü konuda kitapla

ra ihtiyacımız olup,yardımlarınız için teşekkür ediyoruz.Saygılarımızla

Gümüşhane-Kırıklı köyü muhtarı:Adı Soyadı ve irtibat telefonu

yazılıp yukarıda

yazdığım fax numarasına gönderilecek.

NOT:Özel kalem md.Duygu hanımın dikkatine yazarsanız konuyu kendisi biliyor.Diger

şeyleri ben ayarlayacağım.
sancak34

sancak34

MesajKonu: Geri: KIRIKLI KÖYÜ BEYİN FIRTINASI FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU   KIRIKLI KÖYÜ  BEYİN  FIRTINASI  FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU Icon_minitime18th Haziran 2010, 19:43

Sezeniş Kardeşime,
Toprağa yeni dikilmiş fidana cansuyu taşıyan hamlen adına şükran duygularımı yenileyerek ve misilleyerek arz ederim. Ne kadar sıcak - birleştirici ve gürleştirici bir yüzünüz var. Karadan ak, soğuktan sıcak, taştan su çıkaracak kadar zor anlara hitap eden bir cevher... Perdelere el uzatarak aziz ve pak sabah güneşinin karanlığı esir almasına sebeb olacak hamlenin sahibi ... Lap demeden ortalığı karamsarlığa itenlere inat ışıltılı bir güneş yüzü... Ağustos'un sonlarında yada yersiz, zamansız eserek bitkieri kurutan sam yeline inat ılımlı bir iklimin sahibi olarak yeşertici bir ılıklık...
sancak34

sancak34

MesajKonu: Geri: KIRIKLI KÖYÜ BEYİN FIRTINASI FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU   KIRIKLI KÖYÜ  BEYİN  FIRTINASI  FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU Icon_minitime18th Haziran 2010, 19:58

--------------------------------------------------------------------------------

Muhtarımızın telefonunu bir bilen varsa ve buraya yazarsa meseleyi ona intikal etttirip, onun adına söz konusu belediyeye faks çekerek yada Serzeniş kardeşimle irtibata geçerek beyin fırtınasının gerçeğe dönüşümünün bahtiyarlığını yaşayacağız.
kemal

kemal

MesajKonu: Geri: KIRIKLI KÖYÜ BEYİN FIRTINASI FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU   KIRIKLI KÖYÜ  BEYİN  FIRTINASI  FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU Icon_minitime19th Haziran 2010, 09:09

GÜNAYDIN
kardeşlerim dün akşamdan bu yana çok güzel gelişmeler olmuş serzeniş kardeşim harikasın
çok teşekkürler
sancak34 arkadaşım inşallah bu organizasyonu başarı ile sonuçlandıracaksın
senin için araştırdım muhtarın telefonu sitede varmış
https://kiriklikoyu.yetkin-forum.com/kirikli-koyu-muhtarlii-f57/kirikli-koyu-muhtari-alm-akin-t474.htm
burdan ulaşabilirsin
benimde azda olsa bir katkımolduysa ne mutlu bana
söz verdiğim gibi ben kendi adıma kitap gönderecegim hatta şimdiden birkaçtane hazırladım
serzeniş

serzeniş

MesajKonu: Nuri kardeşime   KIRIKLI KÖYÜ  BEYİN  FIRTINASI  FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU Icon_minitime19th Haziran 2010, 16:16

Kütüphane için Nuri AŞKIN'dan ricam muhtarın tlf.0537-8353356 ve 0456-2621037 dilekçeye ekleyip gümüşhane'den faxlayabilir.Muhtara da bilgi verirseniz,kendisi arandığında bilgisi olsunki ne zaman alacağını istanbul'dan kendisine bildirilecektir.
serzeniş

serzeniş

MesajKonu: Geri: KIRIKLI KÖYÜ BEYİN FIRTINASI FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU   KIRIKLI KÖYÜ  BEYİN  FIRTINASI  FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU Icon_minitime21st Haziran 2010, 15:50

Nuri bey kendi telefonunuzu ve adınızı ve soyadınızı yazın isimden öncede kütüphane organizatörü yazsanızda olur yazmasanızda.O zaman Muhtarı yazmayın.Dlekçenin enüst kısmına yazdığım gibi özel kalem müdürü Duygu Okay yazarsanız bilgisi olduğundan kısa sürede şi bitirmiş olacağız.Dger işlemleri ben halledeceğim.Size teslim zamanı tlf ile irtibat kurularak bilgi verilecek.Organizatör sizsiniz.Kitaplar oraya ulaştıktan sonrada yer olayını halledersiniz artık.Kolay gelsin
gumus_29

gumus_29

MesajKonu: Geri: KIRIKLI KÖYÜ BEYİN FIRTINASI FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU   KIRIKLI KÖYÜ  BEYİN  FIRTINASI  FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU Icon_minitime21st Haziran 2010, 16:31

yorum yapmamak için direndim ama yorumları konun gidişatını görünce dayanamadım
fikirler güzelde ortaaya atıp kenara çekilmek hiç hoş değil sayyın sancaak 34
bu ne ya dalgamı geçiyorsun atıp tutuyorsun site hakkında ileri geri konuşuyorsun kütüphane açıyorsun ama bir muhtara alo diyemiyorsun korkma adam yemez

sayın serzeniş kardeşime çok teşekkürediyorum köye kitap göndermek için nerdeyse yalvaracak her kolaylığı sunuyor ama karşısına çıkan onu duyan hiç kimse yok
sancak 34 daha kimden ne bekliyorsun

bu işi organize etse etse ancak Nuri Aşkın organize eder oda muhtarın izni olmadan kütüphane yerini nasıl teminedecek oda malüm( eminim muhtar kabuletmez)

anlaycagınız bu ayağımıza kadar gelmiş büyük fırsat kaçaçak gibi birlik bereberliğin olmadığı bazilarin birbirinin kuyusunu kazdığı bir yerde daha fazlasını beklemek
iyimserlik olurdu
serzeniş

serzeniş

MesajKonu: Geri: KIRIKLI KÖYÜ BEYİN FIRTINASI FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU   KIRIKLI KÖYÜ  BEYİN  FIRTINASI  FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU Icon_minitime21st Haziran 2010, 16:57

Arkadaşlan herneolursa olsun biz kitapları arkadaşlarımızdan,dostlarımızdan,çeşitli kaynaklardan temin ederek köyümüze gönderelim.Herkes 1-2 kitap gönderse eminim bu kitaplardan 1 kişi bile 1 kelime öğrense yeter. Enazından çocuklarımızın derslerine bile yardımcı olabiliriz.
İleride farklı hizmetler yapmak için biryerden başlanması gerekiyordu.Bizde kütüphaneden başlamış olacağız.Para çokşeydir ama herşey değildr.Bizler fikir üretmekle kalmamalıyız.Söylediğimiz kelimeleri icraata geçirerek veya önayak olarak birşeyleri yapmak için çaba sarfetmeliyiz.İstemeyen yapmayabilir,kimseyi zorlamayalım.Ben diyorumki hadi arkadaşlar herkes bir kitap göndersin,gerisi gelir.
sancak34

sancak34

MesajKonu: Geri: KIRIKLI KÖYÜ BEYİN FIRTINASI FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU   KIRIKLI KÖYÜ  BEYİN  FIRTINASI  FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU Icon_minitime21st Haziran 2010, 18:54

Bazıları laf sokuşturup duruyor. Gerekli bilgi ve kaynaklar havuzda toplanıyor. Ev taşımama, boya badana v.s derken yine de meselelerden kopmamaya çalışıyorum. Üzerim kirli pasaklı olduğu halde bu konuyu takip ediyorum. Sabır... Bu iş muradına erecek.Moral bozmayalım.
sancak34

sancak34

MesajKonu: Geri: KIRIKLI KÖYÜ BEYİN FIRTINASI FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU   KIRIKLI KÖYÜ  BEYİN  FIRTINASI  FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU Icon_minitime21st Haziran 2010, 19:05

Serzeniş Bey,
Duygu Hanımın telefonunu verebilir misiniz? Fazla bürokrasiye hacet etmeden ...
gumus_29

gumus_29

MesajKonu: Geri: KIRIKLI KÖYÜ BEYİN FIRTINASI FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU   KIRIKLI KÖYÜ  BEYİN  FIRTINASI  FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU Icon_minitime22nd Haziran 2010, 09:15

yardım kampanyasındaki başarısınızdan dolayı bu işide yapsa yapsa nuri aşkın yapar dedim
öncelikle sorumluluktan kaçmadığınız ve bu kampanyayıda üstlendiğiniz içinteşekkürederim
2 çekincem var demişsiniz
birincisi benimle ilgili olan kısım ki ben engelolmak veya engel çıkarma amacında değilim bu fırsatın kaçmaması için bir şeyler yazdım
o boş bölüm köyün ortak malı olduğu doğru ama oraların yönetimi muhtar ve azalardır izin vemezle söylemek
istediğim boş yerle ilğili farklı planları olabilir başka işlerde kullanmak isteyebilirler
yoksa herhangi bir nedeni yok okul fikride güzel
ikinci husus sancak 34 telefon no istemesi saçma ama iyi niyetli işlemlerin daha hızlı ilerlemesi ve kampanyanın amacına ulaşması için düşünmeden yazmış olabilir
bürokrasi elbette olacak herşeyin bir işleyişi yazışması faxı var imzası var var direkt olacak işler değil

bana kalırsa şu an için fax göndermenizde hiçbir sakınca yok yer konusuda zamanla çözülür köye gelecek nesillere
büyük iyilik yapmış olursunuz
sancak34

sancak34

MesajKonu: Geri: KIRIKLI KÖYÜ BEYİN FIRTINASI FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU   KIRIKLI KÖYÜ  BEYİN  FIRTINASI  FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU Icon_minitime22nd Haziran 2010, 09:53

Gümüş-29 Kardeşime,
Farklı zamanlarda bu konuyla ilgili olarak gönderdiğin mesajlar yukarıda. Sancak34'e karşı iyi hisler beslemediğini düşünmeye başladım. Öyle bir edanın sahibisiniz ki, ahkam kesme ve moral bozma üzerine strateji izliyorsunuz. Bir sinerji oluşmuş, yazışa yazışa anlaşıyoruz. İş bir noktaya gidiyor. Kadıköy Belediyesi sadece bir kaynak, orası sonuçlanacak. Nitekim ilgili yerlere fax çekilmiştir. İşin işleyişi ve takibi yapılacaktır. Bu noktada muhatabınmız olan Kadıköy belediyesi İnşaallah bir aksilik çıkarmaz. Durum netleşince muhtarada haber verilecektir. 3-5 kitabı muhafaza edecek kadar bir yer bulunamayacaksa o köyde.... Hele bir kitaplar toparlansın!... Kitap mitap toplanmadan o yeri verirler mi, yer yok gibi olumsuzluklara girmenin anlamı nedir?

2. mesele;
Yapıcı eleştirilere alışalım. Evet sitenini fiziki görünümü iyi değil. Amatör bir site, alt yapısı kuvvetli değil. Daha fonksiyonel, daha iyi görünümlü ve etkileşimli bir web sitesi olabilir. Kim yapacak? sorusunun cevabını bulalım. Kızmak yerine bunu tartışalım. Burada uyuşalım, birşeyler üretelim, köyümüzü bir hamle ileriye taşıyalım.
sancak34

sancak34

MesajKonu: Geri: KIRIKLI KÖYÜ BEYİN FIRTINASI FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU   KIRIKLI KÖYÜ  BEYİN  FIRTINASI  FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU Icon_minitime22nd Haziran 2010, 19:09

Kadıköy Belediyesine ilgili dilekçeyi faksladım. 02165425012 nolu telefondan faksı takip ettim. Kitap gönderebileceklerini ancak kurumsal muhatap istediklerini söylediler. Yani muhtarlık mührü basılarak faxlanacak. Bu nedenle bu şekilde bir dilekçe gönderilecek. Köyde ikamet eden birileri bu konuyu takip edebilir mi?

İlgili fax

Gönderilecek fax numarası:0216-414-38-93

Duygu OKAY' ın dikkatlerine

Gümüşhane-Kırıklı köyünde kuracağımız kütüphane için Anadolu'ya yardım kampanyasından faydalanmak istiyoruz. Kuracağımız kütüphanemiz için her türlü konuda kitaplara ihtiyacımız olup,yardımlarınız için teşekkür ediyoruz. Saygılarımızla!..

ADRES: Alim AŞKIN
Kırıklı Köyü 22.06.2010
GÜMÜŞHANE

Muhtar İrtibat Tel: 0537-8353356

0456-2621037

sancak34

sancak34

MesajKonu: Geri: KIRIKLI KÖYÜ BEYİN FIRTINASI FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU   KIRIKLI KÖYÜ  BEYİN  FIRTINASI  FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU Icon_minitime22nd Haziran 2010, 19:40

Ne alıngan insanlarmışsınız. Kaliteyi sorgulamak suç oldu. Herhalde bu site sülalenize ait. Her sülalenin bir köy sitesi olsun. Bu kafayla bir noktaya gidemeyiz. İçlerimiz kin ve nefretle dolu yada öyle gözüküyor.

KARDEŞİM,
DİYECEĞİNİZ 2 KELİMEYDİ. KALİTE İÇİN BUNLAR LAZIM. AMA ŞU AN İÇİN BU SİTEYLE YETİNELİM. ( DAHA İYİSİ İLERLEYEN ZAMANLARDA OLABİLİR.....)
AMA İŞİN İÇİNE SÜLALE GİRDİ, BİR DÜŞMANINIZ GELDİ SİZE SANAL ALEMDE KAFA TUTMAYA BAŞLADI..... ( YOK BÖYLE BİRŞEY...) BİRAZ SAKİN, BİRAZ AĞIR OLALIM. TEZ CANLILIĞIN, HERŞEYDEN NEM KAPMANIN KİME FAYDASI VAR?

NEREYE GİDİYORUZ?...
KİMSE OKUMZMIŞ.... NE GEREK VAR BU LAFLARA. ZATEN OKUTMAYA ÇALIŞACAĞIZ. ORTAM HAZIRLAYIP TEŞVİK EDECEĞİZ. ÇOCUKLARA ÖRNEK VE MODEL OLACAĞIZ.

serzeniş

serzeniş

MesajKonu: Geri: KIRIKLI KÖYÜ BEYİN FIRTINASI FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU   KIRIKLI KÖYÜ  BEYİN  FIRTINASI  FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU Icon_minitime22nd Haziran 2010, 19:42

Sancak 34 ben daha öncede belirttiğim gibi bazı şeylerin olması veya olmaması insanların elindedir.Ben prosüdürü bildğim için ne yapılması gerektiği ile ilgili zaten yazmıştım.Fakat anlayamadığım nokta dilekçe örneğini ve nasıl gönderilmesi gerektiğini zaten ben yazdım.Nuri beyede bilgi verdim.Olması gerekeni söyledim.Nuri bey yazıp göndersin.Gerisini ben halledeceğim dedim.Sizin faxlamanızın neden yanlış olduğunu umarım anladınız.Nuri bey göndersin.İlkönce muhtarı zaten ben söylemiştim.Ama yardımcı olmak ve işin hızlanması için farklı bir yol izlemek için böyle yaptık.

Nuri bey siz faxı gönderin.Diger işlemler ben hallederim.

En son serzeniş tarafından 23rd Haziran 2010, 17:02 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
gumus_29

gumus_29

MesajKonu: Geri: KIRIKLI KÖYÜ BEYİN FIRTINASI FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU   KIRIKLI KÖYÜ  BEYİN  FIRTINASI  FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU Icon_minitime23rd Haziran 2010, 09:12

SAYIN NURİ BEY
FİKİRLERİNİZE SAYGI DUYUYORUM KÖY İÇİN YAPTIKLARINIZ İÇİNDE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM
AMA LÜTFEN BU KÜTÜPHANE İŞİNDEN FAX ÇEKMEKTEN VAZGEÇMEYİN
VAZGEÇERSENİZ BU SANCAK34 ADLI PROVAKATÖRE MEYDANI BIRAKMIŞ OLURUZ
BU ŞAHSIN KİM İÇİN ÇALIŞTIĞI NE YAPMAK İSTEDİĞİNİ HERKES AZ ÇOK ANLADI
BU ŞAHSI VE YANDAŞLARINI SEVİNDİRMEYELİM

İMAM EVİNİN ALTINDAKİ 2 ODADAN BİRİNİ KÜTÜPHANE YAPALIM BOŞ DURMASINDAN İYİDİR VARSIN KİMSE OKUMASIN BİZ BİZE DÜŞEN GÖREVİ
YAPALIM
KÜTÜPHANEYE YAPILACAK RAFLARIN BEDELİNİDE BEN KARŞILAMAYA HAZIRIM
BİR KEZ DAHA DÜŞÜNÜN HEMEN KARAR VERMEYİN

YAZIKLAR OLSUN SANA SANCAK34 AMACINA ULAŞTIN MUTLU OL
cansevatakli

cansevatakli

MesajKonu: Geri: KIRIKLI KÖYÜ BEYİN FIRTINASI FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU   KIRIKLI KÖYÜ  BEYİN  FIRTINASI  FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU Icon_minitime23rd Haziran 2010, 12:23

bu sancak 34 , gümüş-29 ve diğer üyelerin söylediği gibi tam bir pravakatör eminim bu konuyuda karışıklık
olsun diye açtı
amacı milleti kışkırtmak
bir tane olumlu eleştirisi yok
sadece millete cevap yetiştiriyor edepsizlik yapıyor
fax göndermişte kabuletmemişlerde sitede tekrardan dilekçeyi yayınlamış
başkası muhtara söyleyecekmişte

bu faxı herkes çekebilirdi herşeyin bir prosedürü var damdan ddüşercesine
düşünmeden kendi bildiğini
doğru bilip böyle bir işe kalkışman işi sabote etmekten başka bir şey değil

serzeniş kardeşimiz dilekçeyi yayınlamış yapılacak işleri işleyişi anlatmış

Nuri beyle görüşmüş herşey yolunda giderken siz devreye giriyorsunuz

ve herşey tepetaklak oluyor

iki lafından biri siteyi kötülemek olan birinden daha ne beklenirki neymiş efendim
kalite için şunlar lazımda daha iyisi ilerleyen zamanda olurmuşta
zoru görünce nasılda çarkediyorsun ettiğin lafları nasılda yutuyorsun
hodri meydan o çok kaliteli muhteşem siteyi yapta görelim

kalitesizler ne zamandan beri kaliteyi sorgulamışki sizde sorguluyorsunuz

kaliteli sülale sitesini sen kurarsın artık kendi sülalene birlikte gezinirsiniz

bu siteye köyden herkes giriyor köyün sitesi ayrımcılık yapanda yok
senin için kin nefret doluysa lütfen bu siteye yansıtma git bir site kur
oraya yansıt girecek biri olursada onuda zehirlersin

kitap konusundada ettiğin lafları yemek istemiyorsan kendin ferdi olarak köye kitap gönderde görelim
ne kadar gerçekçi olduğunu

SON OLARAK NURİ BEYE BİR ÇAGRIDA BULUNMAK İSTİYORUM

SERZENİŞİN SON YORUMUNA BAKILIRSA SİZİN İSMİNİZE GÖNDERİLECEK DİLEKÇE YETERLİ GERİSİNİ O HALLEDECEK
BENCEDE FAX GÖNDERİN ÇÜNKÜ BU SANCAK34 DENİLEN KİŞİ ARTNİYETLİ HAREKET EDİYOR
BENCİLLİK YAPIYOR ONUN DERDİ BAŞKA
ONU MUHATAP ALMADAN YOLUMUZA DEVAMEDELİM

serzeniş

serzeniş

MesajKonu: Konu kapanmamıştır.   KIRIKLI KÖYÜ  BEYİN  FIRTINASI  FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU Icon_minitime23rd Haziran 2010, 13:53

Durum anlaşılmıştır.Bütün işleri ben halledeceğim.Baştan söylemiştim.Herşeyin bir prosüdürü var.Eger siz gider tlf açar olayı farklı yöne çekerseniz.Elbetteki size muhtarın olması gerekir denir.Sizin göreviniz Duygu hanıma telefon açmak değil bu lafım sancak34 için.Neyse olan oldu ben gerekeni yapacağım.Nuri beyden kitaplar geldiğinde isteğim gidip Gümüşhane'den alması olay budur.Kimse başka şeyler karıştırarak olayı farklı yönlere çekmesin.
serzeniş

serzeniş

MesajKonu: Geri: KIRIKLI KÖYÜ BEYİN FIRTINASI FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU   KIRIKLI KÖYÜ  BEYİN  FIRTINASI  FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU Icon_minitime23rd Haziran 2010, 16:59

Muhtarımız aşağıda yazılı dilekçeyi faxlayacaktır.Bilginize:

Özel kalem müdürü:Duygu OKAY'ın dikkatlerine

Gümüşhane-Kırıklı köyünde kuracağımız kütüphane için Anadolu'ya yardım kampanya

sından faydalanmak istiyoruz.Kuracağımız kütüphanemiz için hertürlü konuda kitapla

ra ihtiyacımız olup,yardımlarınız için teşekkür ediyoruz.Saygılarımızla

Gümüşhane-Kırıklı köyü muhtarı:Alim AŞKIN-05378353356
NURİ AŞKIN

NURİ AŞKIN

MesajKonu: GUMUS_29 VE CANSEVATAKLİ KARDEŞLER   KIRIKLI KÖYÜ  BEYİN  FIRTINASI  FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU Icon_minitime24th Haziran 2010, 12:44

İŞ DÖNDÜ DOLANDI NEREYE GELDİ SİZDE BU KONUYA ŞAHİT OLDUNUZMU, SONUÇ NE KADAR VAHİM HALE GELDİ BİRİLERİ BİRİLERİNİ SEVİNDİRDİ VE HAKLI ÇIKARDI. EĞER ANLADINIZSA(ÇÜNKÜ ÜSTÜ KAPALI KONUŞTUM BİRAZ,KUSURA BAKMAYIN, ŞAHSIMA AİT MESAJLARIDA BUNDAN DOLAY SİLDİM ATTIM.
gumus_29

gumus_29

MesajKonu: Geri: KIRIKLI KÖYÜ BEYİN FIRTINASI FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU   KIRIKLI KÖYÜ  BEYİN  FIRTINASI  FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU Icon_minitime24th Haziran 2010, 12:49

herkese cevap yetiştirmeye çalışan (sancak34) arkadaşımızdan neden ses soluk çıkmıyor demek ki tahminlerimde yanılmamışım gerçek yüzü ortaya çıktı herkes onun ne mal olduğunu anladı

serzeniş arkadaş kütüphane işine çok emek verdi yoğun çaba gösterdi teşekkürediyorum ama son yazıları tutarsız arkadaş muhtara gerek yok,nuri aşkına siz fax gönderin ben hallederim diyor devreye sokuyor olmuyor daha sonrada muhtarın fax göndereceğini yazıyorsunuz (gerçi bu olayda sanck 34 ün rolu var arkadaş kendi kafasına göre fax göndermeseydi olaylar bu noktaya gelmeyecekti)

bence nuri aşkına haksızlık yapıldı bende serzeniş arkadaşın yorumuna güvenerek nuri aşkına fax göndermesi için rica ettim
sonrasında mağdur olan nuri aşkın oldu
kendi adıma nuri aşkından özürdiliyorum
serzeniş

serzeniş

MesajKonu: Böyle şeylere gerek yok   KIRIKLI KÖYÜ  BEYİN  FIRTINASI  FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU Icon_minitime24th Haziran 2010, 13:20

Arkadaşlar herkes herşeyi bildiğini zannederse bu işler bu hale gelir.Ben her zaman sözlerimin arkasında oldum.Buradaki olay ben baştan beri söyledim.Brilerine gidin telefon edin demedim.Sadece fax gönderin dedim.Elbette siz gider duygu hanıma telefon ederseniz oda size resmi kanaldan muhtarın ismi mutlaka olması gerekir der.Ben 3 tır dolusu malzemeyi göndertdim.Sizin yapmanız gereken sadece olayları izlemekti.Ama her kafadan ses çıkarsa olmayacak işlere gidilirse herkes çok şey bildiğini iddia ederse olacağı böyle bir durumdur.Neden laf yetiştirmeye ona buna laf söylemek için yarışmaya giriyorsunuz ki.?birazda söz gümüşse süküt altındır lafını yabana atmayın.Ben hala sözümdeyim muhtar da olmazsa ben yine kırıklı köyüne bu kitapları gönderirim.Herkes kendi işine baksın
serzeniş

serzeniş

MesajKonu: Geri: KIRIKLI KÖYÜ BEYİN FIRTINASI FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU   KIRIKLI KÖYÜ  BEYİN  FIRTINASI  FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU Icon_minitime24th Haziran 2010, 14:04

Şu şöyle söyledi bu böyle söyledi laflarıyla biryere gidilmez.Eğer gümüşhaneye kitap göndermek isteseydik orayada gönderirdik.Biryere hibe edilmesi gerekiyorsa orayada hibe ederdik.Bzim meselemiz köyümüze hizmet etmekse başka yerler bizim sorunumuz değildir.Enazından şimdilik.Biz bir köyümüze bile kitap gönderirken birbirimizi daima eleştirirsek başka konularda nasıl yardımcı olacağız.Üzümün sapı çöpü diyerek hiçbiryere varılamaz.Böyle kısır döngüler yerine herkes daha yapıcı olabilir.Sizlerden ricam eğer yardımcı olacaksanız bireysel olarak kendinizin arkadaşlarınızın okunmayan her konudaki kitaplarınızı( roman,hikaye,ansiklopedi) köyümüze göndermenizdir.Muhtarı söylememdeki amaçta artık her kafadan ses çıkmaya başlayınca duygu hanımda köyünüzdeki insanlar aralarında bile anlaşamıyorlar bir sorun var galiba dediğinden bende muhtarın yazması faxlaması gerekliliğinin eniyisi olacağı kanaatine vardım.Nuri bey'e ben ricada bulunmuştum.kendisiylede telefonla görüştüm ve faxı göndermesini söyledim.Ama bu demek değldirki Nuri beye haksızlık yapıldı.Kendisi elinden geleni yapmış enazından yardımcı olmuştur.
Daha öncede Gümüşhane'ye 2 tır malzeme gitmiştir.Hiçbirinde böyle bir problemle karşılaşılmamıştır.
Duygu hanımın Resmi olsun demesindeki amacıda alıp satma veya farklı anlamlarda kullanılmasının önlenmesi içindir.Bazı şeyler üstü kapalı da olsa anlattım.Yorumların yapıcı olması işleri daima iyileştirir.İlerde yapılacak organizasyonlarda eğer birşeyler yapmak istiyorsak imece usulu herkesin katılımlarıyla olması gereklidir.Bu böyle olmaz,veya aman bana ne gib tavırlar bizi ileriye değil geriye götürür.Ben birara KIRIKLI köyü için dernek kurmak maksadıyla yola çıktım.Toplantı yapalım ne yapabilirizin araştırmasınıda yaptım.Ama maalesef hiçkimse bu olaya yanaşmamış hatta yapalım edelim diyenler bile gelmemiştir.Yani söylenenlerle yapılanlar bazen tam zıt kutuplarda olursa hiçbirşey yapılamaz.ÖNCELİKLE İYİ NİYET ÖNEMLİDİR.Ben bu olayda bana ne demedim.Daima sözümün arkasındayım.Eğer muhtarımızda faxlamazsa ki(kendisi faxlarım dedi) başka şekilde yine halledeceğim.
NURİ AŞKIN

NURİ AŞKIN

MesajKonu: KOLAY GELSİN   KIRIKLI KÖYÜ  BEYİN  FIRTINASI  FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU Icon_minitime24th Haziran 2010, 16:07

SERZENİŞ KARDEŞ:
1-MADEMKİ SONUÇ BU AŞAMAYA GELECEKTİ BENİ NEDEN KULLANDINIZ, YAPACAĞINIZ İŞİ BAŞTAN YAPAYDINIZ.(SİZ DUYGU HANIMLA GÖRÜŞMEDEN BANA NEDEN FAX ÇEKTİRDİNİZ) BANA BEN HERŞEYİ HALLEDECEĞİM DEDİNİZ SADECE SİZ FAX ÇEKİN YETER, DOĞRUMU.
2-MESAJINDA DUYGU HANIMA TELEFON EDİLDİĞİNİ YAZIYORSUN AMA KİM TELEFON ETTİ AÇIKLAMIYORSUN YAZIYI OKUYANLARDA ACABA NURİ AŞKIN'MI TELEFON ETTİ DİYECEKLER, TELEFON EDECEK KADARDA CAHİL DEĞİLİM.
3-DUYGU HANIM KİTAPLAR SATILIP RANT ELDE EDİLMESİN DİYE RESMİ ŞAHIS İSTEDİ DİYORSUN, MADEM ÖYLE İDİ NEDEN DAHA ÖNCE BUNU YAZMADIN, KUSURA BAKMA BEN 25 YILDIR RESMİ KURUMDA ÇALIŞIYORUM SATMAK İSTEDİKTEN SONRA RESMİ ŞAHISTA SATAR, SİVİL ŞAHISTA SATAR(BURADA KİMSEYİ KASTETMİYORUM) BUNUDA BÖYLE BİLESİN. AMA KUSURA BAKMA NE DUYGU HANIM NEDE SİZ BİR ARAYA GELSENİZ BU ŞAHSA ONU YAPTIRAMAZSINIZ BENİM ALNIMA ŞEREFSİZ YAZMIYOR.
4- ŞAHSIM BU SİTEDEN BİR YARDIM KAMPANYASI YAPTIM(PARA YARDIMI) KURUŞU KURUŞUNADA SAHİBİNE TESLİM ETTİM. YÜZÜM AK ALNIM AÇIK. BUGÜN TEKRAR OLSA BUNU KİMSEYE DANIŞMADAN SEVE SEVE YAPARIM. GÖTÜREMEYECEĞİM KAYANIN ALTINA GİRMEM BUNUDA BÖYLE BİLESİN.
5-SİZİN YUKARIDA SÖYLEDİKLERİNİZ BİLE ÇELİŞİYOR, ÇÜNKÜ YAZINIZIN BİRİNDE 3 TIR DİĞERİNDE İSE 2 TIR'DAN BAHSEDİYORSUNUZ, BU NEBİÇİM İŞ
6- KUSURA BAKMA SİZİNLE GÖRÜŞMEMDEN SONRA BEN YİNE DİLEKCEYİ GÖNDERMEDİM, PEŞİNE GUMUS_29 ISRAR ETTİ YİNE SONUCU BEKLEDİM BUNUN PEŞİNE CANSEVATAKLI ARKADAŞ İSRAR ETTİ BUNDAN SONRA FAX ÇEKTİM AMA YANILMIŞIM, HAYATIMDA BİR HATAYA DÜŞTÜM ONUN İÇİN ÜZGÜNÜM.
7-BEN SENİN YERİNDE OLSAYDIM ŞANZIMANLI ARÇELİK ÇAMAŞIR MAKINESİ GİBİ BİR SAĞA BİR SOLA KESİNLİKLE DÖNMEZDİM, NEDEN DERSEN O KİTAPLARI SAĞDAN SOLDAN TOPLAR GÖNDERİRDİM O BELEDİYEYE DİLEKCE GÖNDERMEK İÇİN BİRİLERİNİ TEKRAR DEVREYE SOKMAZDIM, BANA UYGULANAN POZİSYONU UMARIM O ŞAHSADA UYGULAMAZSIN, ÇÜNKÜ DAHA KİMSEYE GÜVENCEM KALMADI, EĞER BEN SERZENİŞ SENDE NURİ AŞKIN OLSAYDIN BEN O KİTAPLARDAN VAZGEÇERDİM SENİDE BU DURUMA DÜŞÜRMEZDİM BUNUDA BÖYLE BİLESİN. HADİ YOLUN AÇIK OLSUN BEYEFENDİ.
SERZENİŞ EFENDİ AKLIMA GELENLERİ AKTARDIM, GERİSİ TEFERRUAT, ANLAYANA

NOT: GUMUS_29 VE CANSEVATAKLI ARKADAŞLAR VE DİĞER İYİ NİYETLİ ARKADAŞLAR LÜTFEN ÜZÜLMEYİN BEN SİZLERLE PARA YARDIM KAMPANYASINI SONLANDIRDIM BUNDAN SONRADA NE YAPACAKSAM KENDİME DANIŞARAK VE SİZLERİN DESTEKLERİ İLE YAPACAĞIM BAŞKASININ AĞZI İLE DAHA ASLA. SAĞLICAKLA KALIN.
serzeniş

serzeniş

MesajKonu: Anlamak için iyi okunması lazım   KIRIKLI KÖYÜ  BEYİN  FIRTINASI  FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU Icon_minitime24th Haziran 2010, 18:04

1)Telefon eden zaten belli yazmaya gerek yok.O kendini biliyor.Zaten söylemş telefon ettim şöyle olur böyle olur diye ayrıca onun smini söylemeye gerek varmı olay ortada.Sen olmadığını herkes anlar zaten sensin demedik ayrıca herkes bildiği için yazma gereğ duyadım.
2)Resmi kişi istedi kitaplar satılılır diye birşiy yok.Sen doğru okumadığın için sanki sana söyleniyormuş gbi algılamışsın.Öncelikle sen neden rahat değilsin.Kmse sana şunu veya bunu yaptın demedi.
3)Sözlerin çelişiyor 2 tır 3 tır diyorsun burada söylenmek istenen sadece 2 tır gümüşhaneye gönderildi.Merkeze digeride başka yere yan kelkit tarafına gitti.İllaki bunu 2 tır şuraya 1 tır buraya demekmi lazım.Anlayan anlar.3 tır gönderlmiştir.İllaki kelimeler arasında hata bulmaya çalışırsanız hata yaparsınız.
4)Siz fax çekin yeter diyorsunuz.Ben zaten istanbuldayım ayrıca belediyeye yakınım faxı ordan çekin dememim vede sana dememim amacı sizin köyde olmanızla alakalı.
5)Gümüş 29 ısrar etti diye gönderdim demişsiniz.Ben size nasıl anlatayım ne diyeyim bilmiyorum.Demekki gümüş29 yap derse yapacaksınız ben dersem yapmayacaksınız.veya herneyse
6)Ne oldu alınıyorsun anlamış değilim.Arçelik makinasından bahsediyorsun.Ben yine sözümdeyim.Ayrıca vazgeç diyorsun birilerini devreye koyma diyorsun.Buradaki asıl amaç insanların yardım duygularının ne aşamada olduğuyla alakalıdır.Ama sen bunu anlayamadın.Eğer yardım yapılacaksa herkes elbirliğiyle yapmalıydı.Ben hiçbir zaman kenara çekilmeyeceğim çekilmemde.Bu pireye kızdık diye yorganı yakmayız.Burada konunun uzaması bile çok yanlış birşey.Bazı şeyler anlatılmaz.Ama ben anlatmaya çalıştım.Kelime aralarından kendine birşeyler alarak suçlama gibi algıladıysan oda benle alakalı değil.Herşeyin yolu yordamı vardır.Sana herhangi bir şekilde şöyle yaptın böyle yaptın denmedi kimsede demez zaten herşey ortadadır.
Her kelimenin ardında artniyet aranmaz.
NURİ AŞKIN

NURİ AŞKIN

MesajKonu: CEVAPLARIN HİÇ TATMİN EDİCİ DEĞİL   KIRIKLI KÖYÜ  BEYİN  FIRTINASI  FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU Icon_minitime25th Haziran 2010, 07:29

KUSURA BAKMA UZATMAYACAĞIM VE KONUYU BURADA KESECEĞİM SİZ NE YAPARSANIZ YAPIN. ŞÖYLE DİYORSUN HERŞEYİN YOLU YORDAMI VARDIR DİYORSUN MADEM ÖYLE YOLU YORDAMI VARDI BU İŞİ HALLEDEMEYECEKTİNİZ O ZAMAN BENİ DEVREYE SOKUP RENCİDE EDİYORSUN ONDAN SONRADA YOLU YORDAMI VARDIR DİYORSUN SENİN YAPTIĞIN AYNEN ŞU DENİZİ MAYALAYALIM TUTARSA TUTAR TUTMAZSA BAŞKA TÜRLÜ HALLETMEYE ÇALIŞIRIZ, VEYA ÇİRKİN SEN BURADA DUR GÜZELİ BULDUM BULDUM BULAMAZSAM TEKRAR GELİR SENİ ALIRIM EYVALLAHHHH.
SEN İLK ETAPTA NURİ AŞKIN'I KULLANDIN SONRA OLMAYINCA BİR ÇAPUT GİBİ KALDIRIP ATTIN DOĞRUMU, EĞER OLMADIYSA HİÇ BELEDİYEYİ DAHA DEVREYE SOKMAYAYDIN KİTAPLARI BİRYERLERDEN TOPLAYA GÖNDEREYDİN BELEDİYE ŞARTMIYDI.
DELİKANLI OLUN KARDEŞİM SEN BANA DEMEDİMMİ SEN FAX GÖNDER GERİSİ BANA AİT NE OLDU DENİZ MAYA TUTMADI GALİBA. BAKIN DURUM ÖYLE BİR DURUMA GELDİKİ MESAJ YAZAN SADECE SEN VE BEN KALDIK DOĞRUMU HERKLES KENARA ÇEKİLDİ BUNDAN SONRA TEK BAŞINA YOLUNA DEVAM EDERSİN.
serzeniş

serzeniş

MesajKonu: Geri: KIRIKLI KÖYÜ BEYİN FIRTINASI FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU   KIRIKLI KÖYÜ  BEYİN  FIRTINASI  FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU Icon_minitime25th Haziran 2010, 14:55

1)Denizler maya tutmaz
2)Fax çekti diye insanlar kullanılmış olsaydı türkiyenin %98'i kullanılmış sıfatına girerdi.
3)Delikanlılık kavramı herşeyde artniyet aramaksa insan kendine bakmalı acaba ben delikanlımıyım?
4)Yukarıda kendinin yazdığı kusura bakma son ana kadar bekledim arkadaşlar ısrar etti diyorsun onlar dedi diye fax gönderiyorsun.Sonrada kullanıldım diyorsun
5)Kitaplar gelse ble bu insanlar okumaz diyen ben değilim.Burada insanların okuyup okumaması önemli değil.İsteyen okur isteyen okumaz onun kararını sen veya ben veremeyiz.
6)Bu olayı kapatıyorum diyorsun ama hala yazmakta devam ediyorsun.Amacının ne olduğunu hala anlatamıyorsun.Sen nasıl kullanılmış oluyorsun.
7)Şanzımanlı Arçelik gibi demişsin bu sözlerin ile yapıcı olmadığın ortaya çıkmıştır.Sinirli şekilde de olsa böyle laflara gerek yok.
8)Yukarıda yazdığın ben olsam başka birilerinide devreye sokmazdım diyorsun.Ben sen değilim sende ben değilsin.Sen söyledin diye başkalarını devreye sokarım veya sokmam;müsaade etde ona ben karar vereyim.Ne demek istediğin anlaşılamamaktadır.
9)Bir faxı nerelere götürdünüz........
10)Köyüm için herşeyi yaparım diyen sonrada kullanıldım diyen zihniyete de gülüyorum.
11)Bundan sonra tek başına devam edersin diyorsun evet tek başıma devam edeceğim.Bunun anlamı yani ben olmazsam sen birşey yapamazsın veya ne anlama geliyor onada gülüyorum.
12)Ve ben gerçekten gülüyorum.Herkes birucundan tutup birşeyler yapması gerekirken kullanıldım kelimesinin ne anlamı var.Ben yeterki biryere veya birilerine yardım edeyim de bana kullanıldı desinler .Bu saatten sonra burada artık yorum yapmayacağım.Çünkü söylediğim lafları anlayacak kimseyi bulamıyorum.
kemal

kemal

MesajKonu: Geri: KIRIKLI KÖYÜ BEYİN FIRTINASI FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU   KIRIKLI KÖYÜ  BEYİN  FIRTINASI  FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU Icon_minitime26th Haziran 2010, 16:49

arkadaşlar tartışmayı uzatmanın kimseye faydası yok
artı tartışacak bir konu yok pişman olacagımız laflar söylemeyelim
destek olalım

ilk iki mesajımda tebrik ettiğim destek olduğum sancak34 arkadaşın
sonradan yaptıklarını gördükçe bir insan bu kadarda olmaz dedirti
bana bu zamanda bile karışıklık çıkarıp milleti birbirine düşürmek
istemesi açıklanır gibi değil

sakin olalım bu gibi insanlara prim vermeyelim oyunlarına emellerine alet olmayalım

kampanyayı sonuça ulaştıracak her kim olursa olsun yanında olalım
arka çıkalım

yıldırım

yıldırım

MesajKonu: Geri: KIRIKLI KÖYÜ BEYİN FIRTINASI FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU   KIRIKLI KÖYÜ  BEYİN  FIRTINASI  FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU Icon_minitime26th Haziran 2010, 18:12

kütüphane,kitap toplama kampanyalarında emeği geçen herkese teşekkürederim
yaklaşık 2 hafta sonra köye gideceğim bu konuda
yapabileceğim yardımcı olabileceğim bir durum varsa
yardımcı olmaya çalışırım
serzeniş

serzeniş

MesajKonu: Geri: KIRIKLI KÖYÜ BEYİN FIRTINASI FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU   KIRIKLI KÖYÜ  BEYİN  FIRTINASI  FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU Icon_minitime26th Haziran 2010, 18:34

Arkadaşlardan ricamız elinde kitap olan varsa köyümüze göndermeleridir.Herkesin katkısı olacakki bizler dayanışmanın hazzını duyalım şevklenelim.Yardımlaşmanın heyecanın yaşayalım.Kitaplar köyümüze geldiğinde yer ayarlanıp kitapların tasnifi yapılıp,türüne göre ayrılarak roman hikaye kitabı ansiklopedi şeklinde sonrada numaralandırılarak (aynı kütüphanelerdeki sistem gibi)Kitaplar alındığında imza ile alınıp tekrar yerine konularak başkalarınında faydalanmasının sağlanması şeklinde olması uygun olacaktır.Kitapların tamamı kayıt altında olacak tertipli düzenli şekilde arandığı zaman bulunabilecek vasıfta olmalıdır.Görüş ve düşüncelere daima saygılı olacağız.Çünkü bizler köyümüz için varız.Yarınlardaki nesiller bizlerden çıkacak daha bilgili kültürlü insanlar yetiştirmek bizlerin görevidir.Kitapların gönderilmesinde katkısı olan aracı olan tüm köylülerimize teşekkürler.İyiki varsınız.
serzeniş

serzeniş

MesajKonu: Geri: KIRIKLI KÖYÜ BEYİN FIRTINASI FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU   KIRIKLI KÖYÜ  BEYİN  FIRTINASI  FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU Icon_minitime26th Haziran 2010, 18:35

yıldırım demiş ki:
kütüphane,kitap toplama kampanyalarında emeği geçen herkese teşekkürederim
yaklaşık 2 hafta sonra köye gideceğim bu konuda
yapabileceğim yardımcı olabileceğim bir durum varsa
yardımcı olmaya çalışırım

Giderken kitap götürmeyi unutma:)
yıldırım

yıldırım

MesajKonu: Geri: KIRIKLI KÖYÜ BEYİN FIRTINASI FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU   KIRIKLI KÖYÜ  BEYİN  FIRTINASI  FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU Icon_minitime26th Haziran 2010, 18:49

elbette elimden geldiğince bulabildiğim kadar kitap götürmeye çalışacağım
köydeki evde olan bir kaç kitabıda kütüphaneye bağışlayacağım
köyde bulunduğum süre zarfındada kütüphane düzenlenmesiyle ilgi yardımım gereken her konuda yardımcı olamaya hazırım
yıldırım

yıldırım

MesajKonu: Geri: KIRIKLI KÖYÜ BEYİN FIRTINASI FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU   KIRIKLI KÖYÜ  BEYİN  FIRTINASI  FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU Icon_minitime26th Haziran 2010, 19:48

Köylülerimin isteği doğrultusunda yapacağım yeni sitede tüm kırıklı köylülerin desteklerini bekliyorum
gelebilecek desteğe yardıma göre bu işi dahada hızlandıracağım
NURİ AŞKIN

NURİ AŞKIN

MesajKonu: LAF ATMAYI BIRAK YOLUNA DEVAM ET   KIRIKLI KÖYÜ  BEYİN  FIRTINASI  FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU Icon_minitime26th Haziran 2010, 20:14

DELİKANLI DEMEK SÖZÜNÜN ERİ VE VERDİĞİ SÖZÜ YERİNE GETİRMEKTİR. ALLAHA ŞÜKÜR ŞU ANA KADAR VERDİĞİM SÖZLERİ DÖRT DÖRTLÜK YERİNE GETİRMİŞİMDİR. ÖNCEKİ MADDELERİNE CEVAP VERMEYECEĞİM SADECE 12. MADDEDE İKİ KELİMENE CEVAP VERECEĞİM. VE BEN GERÇEKTEN GÜLÜYORUM DİYORSUN, SON GÜLEN İYİ GÜLERMİŞ.DEVAM ET VE GİT KENDİ HALİNE GÜL BENİM GÜLÜNECEK BİRŞEYİM YOK ALLAHA ŞÜKÜR.. İKİNCİSİ, ÇÜNKÜ SÖYLEDİĞİM LAFLARI ANLAYAN KİMSEYİ BULAMIYORUM DİYORSUN KUSURA BAKMA GERİ ZEKALI DEĞİLİM HEM İKİLİ OYNAYIP KARŞINDAKİ KİŞİYİ RENCİDE EDİYORSUN HEMDE HİÇBİRŞEY YOK DİYE KALKIP CEVAP VERİYORSUN MADEM O KADAR İŞ ÇÖZECEK KAPASİTEN VARDI NEDEN FAX ÇEKTİRDİNDE HALLEDEMEDİN, SEN BUNA CEVAP VER. SENİN ANLATTIKLARIN ASMA KABAĞI ODA MAYIS AYINDA, ODA GEÇTİ.
ŞUNUDA UNUTMA VE İŞİ ÇARPITMA BUNLAR OLDU DİYE YAPILAN İŞİ BALTALAMAK GİBİ BİR NİYETİM YOK BUNDAN DOLAYIDA KİMSEYİ SUÇLAMA, YAPILAN BİR İŞİ KİM YAPARSA YAPSIN ONU DESTEKLERİM VE ARKASINDAYIM, AMA ÖYLE YAZI YAZIYORSUNKİ YORUMU AKUYAN ARKADAŞLARDA DİYECEKKİ NURİ AŞKIN BU YAPILAN İŞE KARŞI MAALESEF ÖYLE BİRŞEY YOK AMA SEN BUNU GÜZEL PERÇİNLEMİŞSİN.
BUNDAN SONRA NE CEVAP ALMAYI NEDE CEVAP VERMEYİ DÜŞÜNMÜYORUM.
NOT: TÜM YORUMCU ARKADAŞLARIN DİKKATİNE, BU KONULAR OLDU DİYE KİMSE ZANNETMESİNKİ BU YARDIMA KÖSTEK OLUYORUM ASLA BÖYLE BİRŞEY YOK. SADECE VE SADECE BANA OYNANAN OYUNA DARILDIM O KADAR. HOŞCAKALIN.
kadir

kadir

MesajKonu: Geri: KIRIKLI KÖYÜ BEYİN FIRTINASI FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU   KIRIKLI KÖYÜ  BEYİN  FIRTINASI  FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU Icon_minitime27th Haziran 2010, 11:01

sayın serzeniş ve sayın nuriaşkın yazılarınızı okudum ikinizinde kendince haklı olduğu taraflar var
ikinizde yazılarınızı bitirirken son sözüm artık cevap yazmam diyorsunuz
cevaplar atışmalar birbiri peşine geliyor
verdiğiniz sözün ettiğiniz lafın arkasında durun burası birbirinize kişişel üstünlük kuracagınız
sözdüellosuna gireceğiniz bir yer değil

serzeniş

serzeniş

MesajKonu: Geri: KIRIKLI KÖYÜ BEYİN FIRTINASI FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU   KIRIKLI KÖYÜ  BEYİN  FIRTINASI  FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU Icon_minitime27th Haziran 2010, 17:50

Olayı tekrar tekrar ısıtmayın arkadaşlar.Kitaplarla ilgili gönderecek olan varsa buraya yazsın.Kitap haricinde yazı yorum yapmayalım artık.Ayrıca başkalarına akıl vermek gibi veya başkasının cevap hakkı doğuracağı şeyleri yazmayalım.Ben artık cevap vermeyeceğim dedim ve artık vermiyorum.Yorumda yapmıyorum.

KIRIKLI KÖYÜ BEYİN FIRTINASI FİKİR PAYLAŞIM PLATFORMU
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» serbest konu ve güzel bir şarkı (Mustafa Ceceli – Limon Çiçekleri)olduğu için paylaşım dedim kırıklı köyü ile alakası yok söyleyim
» KIRIKLI KÖYÜ GÜMÜŞHANE Kırıklı köyü web sitesi tanıtım videosu ve cep video
» GOOGLE EARTH MAPS KIRIKLI KÖYÜ HARİTASI-KIRIKLI KÖYÜNÜ KUŞ BAKIŞI İZLE
» KIRIKLI KÖYÜ SİTESİ
» KIRIKLI KÖYÜ FOTOĞRAFLARI